(Prima Aprilis) We Luv 2D Girls ogłasza nabór!

Jak można się łatwo domyślić poniższa notka jest tylko (albo aż) kiepskim żartem z okazji 1 kwietnia :)

W związku z rozpoczynającym się sezonem wiosna 2014 i przyśpieszonym rozwojem naszej grupy fansuberskiej podjęto decyzję o naborze nowych członków. W chwili obecnej szukamy przede wszystkim tłumaczy i korektorów, ale nie zamykamy się na osoby zainteresowane innymi pozycjami!

Ogólne wymagania stawiane przed kandydatami:

◊Pełnoletność (proszę dołączyć skan dokumentu umożliwiającego weryfikację wieku kandydata);
W uzasadnionych przypadkach zarząd może podjąć decyzję o włączeniu do grupy osoby niepełnoletniej na specjalnych zasadach (w tym przypadku proszę dołączyć pisemną zgodę rodziców na przystąpienie do grupy).

◊Przynajmniej komunikatywna znajomość angielskiego;
W skład grupy będą wchodzić ludzie różnych narodowości, oficjalnym językiem służącym do komunikacji wewnątrz grupy będzie angielski. Mile widziana znajomość innych języków.

◊Od kandydatów na tłumaczy oczekujemy zaawansowanej znajomości języka japońskiego popartej odpowiednim certyfikatem.

◊Dyspozycyjność o różnych porach dnia i nocy;
Japonia znajduje się w innej strefie czasowej, tak samo jak kraje, z których pochodzą i będą pochodzić inni członkowie grupy.

◊Sprawny komputer (kupiony w przeciągu ostatnich dwóch lat) i dostęp do szerokopasmowego internetu;
Mile widziany telefon komórkowy ze stałym dostępem do internetu.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania przygotuj CV oraz list motywacyjny i bezzwłocznie nam go wyślij, może czekamy właśnie na ciebie!

CV powinno zawierać:

◊E-mail i numer telefonu
Telefon i e-mail to najważniejsze środki komunikacji wewnątrz grupy;

◊Narodowość i kraj zamieszkania
Początkowo planujemy wypuszczać fansuby w 3 językach, ale aktywnie szukamy sposobów wejścia na inne rynki;

◊Wykształcenie
Mile widziane wyższe. Grupa zajmuje się tylko ambitnymi projektami i ogólna wiedza z zakresu nauk humanistycznych (w przypadku anime obyczajowych) lub technicznych (w przypadku science-fiction) na pewno ułatwi pracę tłumacza i korektora.
◊Aktualne zdjęcie

◊Zwięzły opis dotychczasowego doświadczenia w fasubingu
Nazwy grup fansuberskich, pełnione zadania, wybrane tytuły projektów, przy których pracował kandydat. (Pracę nad przynajmniej 5 tytułami z 3 różnych gatunków uważamy za absolutne minimum!) Do CV proszę dołączyć referencje wystawione przez przewodniczących grup fansuberskich, z którymi kandydat współpracował w przeszłości. Prosimy także o podanie danych kontaktowych (najlepiej numer telefonu) do osób wystawiających referencje w celu ich weryfikacji.

W liście motywacyjnym (przynajmniej 800 znaków) wskazane jest opisanie swoich preferencji jeśli chodzi o anime (mile widziane są linki do profilu na MALu). W liście można pokazać wszystkie swoje atuty, które nie znalazły się w CV oraz opisać jak ważna dla kandydata jest ta wspaniała dziedzina sztuki jaką jest anime. W tym miejscu można także składać propozycje (wraz z uzasadnieniem) serii z sezonu wiosna 2014, pracą nad którymi kandydat jest zainteresowany. Interesuje nas praca tylko z prawdziwymi pasjonatami – osobami, dla których fansubing to serious business. Z góry ostrzegam też, że z bezguściami nie współpracujemy! Bonusowe punkty przyznajemy za lubienie takich serii jak Shuffle, Clannad, Dog Days.

Oferujemy:

  • Przynależność do naszego kółka wzajemnej adoracji;
  • Wspólne wypady na konwenty, wyjazdy w góry (osoby posiadające domek letniskowy w jakimś fajnym miejscu są proszone o zaznaczenie tego w CV);
  • Nocne przesiadywanie na IRCU, chacie, Team Speaku lub innym komunikatorze;
  • Długie internetowe dyskusje na ważne tematy (o wyższości kultury krogańskiej nad salariańską, o charakterach postaci w D&D, o wpływie Indiany Jonesa na lidera grupy);
  • Wspólne granie w koreańskie gry MMORPG i/lub inne gry Free-to-Play (by grać z nami w League of Legends musisz być przynajmniej w lidze Gold III);
  • Sławę w fandomie – powszechnie wiadomo, że fansuberzy są o 20% fajniejsi od przeciętnych fanów, ludzie na konwentach będą wam stawiać piwo, a notowania u płci przeciwnej niewątpliwie wzrosną!

Jednocześnie prowadzona będzie rekrutacja na wyjątkowo ważne i prestiżowe stanowisko w grupie – asystentkę przewodniczącego. Rekrutacja na to stanowisko będzie się odbywać w kilku etapach, szczegóły ujawnimy wkrótce.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: