Grojkon już za miesiąc!

No, właściwie to za ciut więcej niż miesiąc :D. W dniach 16-18 kwietnia odbędzie się w Bielsku-Białej kolejna odsłona konwentu, którego korzenie sięgają organizowanych w 2007 roku Żywieckich Dni Fantastyki. Przez cztery lata ten doroczny zlot fanów fantasy, s-f, gier fabularnych, bitewniaków i wszelkich innych oryginalnych form rozrywki bardzo się rozrósł i z roku na rok przyciąga coraz więcej chętnych.

Uczestniczę w konwencie od pierwszej jego odsłony i nie zabraknie mnie także w tym roku. Na trzydniowej imprezie każdy znajdzie coś dla siebie; przygotowuje się nawet rozbudowany blok programowy poświęcony kulturze japońskiej, mandze, anime i wszelkim tematom pokrewnym więc nawet zatwardziali „mangowcy”, którzy toczą „odwieczny bój” z fantastami znajdą coś dla siebie :D. Nie będę się więcej rozpisywał; zapraszam do przejrzenia oficjalnej strony konwentu, na której jest już bardzo dużo informacji. Na odchodnym wspomnę jeszcze, że przymierzam się do poprowadzenia na imprezie sesji RPG w konwencji „Wiedźmina” – zainteresowanych zapraszam do odpowiedniego działu grojkonowego forum ^^.

*Klik!* by przejść na stronę Grojkonu.

Reklamy

2 Komentarze

  1. Powodzenia w prowadzeniu tej sesji ;D Czyż to nie dlatego robiłeś cały czas te reklamy pod koniec notki?
    Poza tym sama już nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że mama z ciekawości nie zajrzy do mojego kalendarza z Clannada, bo zobaczyłaby wtedy, że od 16. kwietnia do 24. mam tak nawalone, że wcale nie powinnam jechać na ten konwent (testy do lekcji ang. za free, szkolne sprawdziany, urodziny bloga, 3 dziewczyny z klasy mają urodziny i jeszcze w szkole jest jakieś święto, do którego muszę się przygotować).

  2. Mnie niestety nie będzie, bo jestem we Francji xD

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: