Zdjęcia z Porytkonu

Mniej więcej (raczej mniej…) odespałem dwie szalone noce na Porytkonie, zrobiłem selekcję zdjęć i skleciłem z nich ładną paczuszkę ważącą nieco ponad 13 mb. Link do paczuszki poniżej. Nie mam ochoty na pisanie długiej relacji więc tylko kilka luźnych uwag na temat konwentu.

Porytkon 3 i 1/3 by Miras (mediafire)

Przez Porytkon miało się przewinąć ponad 1200 osób, ale dzięki rozmiarom szkoły nie było wcale tłoczno. Bogaty Gamesroomowi (Jungle Speed o 4 nad ranem to bezcenne przeżycie), sale konsolowe i DDR sprawiały, że praktycznie przez cały czas było co robić nawet jeśli kilka atrakcji zostało odwołanych (mnie to akurat nie zmartwiło bo na odwołane atrakcje się nie wybrałem). Piątkowy LARP „Gusła” udał się świetnie, miał fajny mroczny klimacik i świetnych graczy – przy tej okazji pozdrawiam resztę graczy i organizatorów! Konkurs o „Czarnej Kompani” pomimo bardzo małej frekwencji też zaliczam do udanych; pytania dobrze wyważone, prowadząca zasługuje na brawa, a i nagrody bardzo bogate (sam zgarnąłem parę ładnych fantów). Mecz fantaści kontra mangowcy był bardzo emocjonujący; fantaści co prawda przegrywali przez większą cześć meczu, ale dzięki magii i odprawionemu na skraju boiska rytuałowi w końcu zwyciężyli w rzutach karnych :D.

Porytkon będę wspominał bardzo dobrze pomimo chwilowego kryzysu, który dopadł mnie w sobotę około południa kiedy to myślałem już, że konwent spiszę na straty. Na szczęście kryzys szybko minął (nie pamiętam nawet kiedy się to stało) i już do końca imprezy bawiłem się bardzo dobrze. Jeśli dobre konwentowe duchy dadzą to w przyszłym roku z chęcią wybiorę się na kolejną odsłonę.

Z cyklu "Wesoła twórczość artystyczna po nieprzespanej nocy". Sobotni poranek i sesja zdjęciowa glanów.

Z cyklu "Wesoła twórczość artystyczna po nieprzespanej nocy". Sobotni poranek i sesja zdjęciowa glanów.

Reklamy

2 Komentarze

  1. O, moja noga xD.

  2. Ja się już zabieram za oglądanie tego co stworzyłeś i potem zrobię edita z moim komentem >D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: