Do zobaczenia na BalConie

Wygląda na to, że przez tydzień zabraknie konkretnej notki; ostatnią opublikowałem 12 lipca, a najnowsza nie pojawi się wcześniej niż w poniedziałek (20 lipca). Przyczyną takiego stanu rzeczy jest mój wyjazd w tereny nieskażone cywilizacją (wróciłem wczoraj) oraz konwent Balcon.

Balconowi chciałbym poświęcić trochę miejsca. Bardzo możliwe, że będę w Chorzowie od samego oficjalnego rozpoczęcia (czyli jutro o godzinie 10), o ile oczywiście zdobędę się na pobudkę o nieludzkiej porze :D. Nie mam żadnych konkretnych planów jeśli chodzi uczestnictwo w punktach programu, pójdę „na żywioł” i napstrykam trochę zdjęć. Może nawet zdobędę się na napisanie jakiejś relacji okraszonej fotkami, ale nic nie obiecuję żeby nie zapeszyć :D.

Organizatorzy zdecydowali się jednak na sprzedaż wejściówek przy wejściu więc można się wybrać nawet jeśli nie zrobiło się rezerwacji. Ograniczyli co prawda liczbę takich wejść na bodaj 200, ale zobaczymy jak to będzie w praktyce. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia na miejscu!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: